Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

16.05.2018 | 16:40

16 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка  відбулося засідання виконавчого комітету, в якому взяли участь 12 членів виконкому. На порядок денний було винесено 26 питань. 

Перед початком засідання радник міського голови Ірина Федорова проінформувала членів виконкому про дії міського голови у правовому полі щодо прийнятого виконкомом рішення з рекомендацією розірвати договір з директором КП «ВодГео» Олександром Коваленком та оголошення конкурсу (відкритого обговорення) на дану посаду.

Міський голова зачитав заяву-звернення члена виконкому Петра Даценка щодо його виходу зі складу виконавчого комітету. Члени виконкому висловили свої бачення щодо складу та роботи виконавчого комітету та його управлінь, відділів в цілому.

Радник міського голови Ірина Федорова надала інформацію (як і на сьогоднішній сесії) про результати перемовин у Києві щодо штатної одиниці державного нотаріусу для міста та перерахування боргів ТОВ «СмілаЕнергоінвест» безпосередньо НАК «Нафтогаз» як різницю у тарифі (2002 – четвертий квартал 2017 рр.) в сумі 48 млн. грн.  

Начальник інспекції з екології та благоустрою Олександр Яценко проінформував про роботу інспекції і комісії, звернувся до членів виконкому та жителів міста щодо інформування про виявлені стихійні сміттєзвалища і громадян міста, які їх створюють.

Члени виконкому прийняли рішення щодо позбавлення батьківського піклування, встановлення опіки над дітьми, укладання договорів обміну житла, відновили молодіжну літературну премію імені Олени Журливої з нагоди 120-річчя з дня народження. На засіданні були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення щодо виплати допомоги на поховання, про квартирний облік, передачу у власність житлових приміщень, призначення адреси житловим будинкам.

Начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса відповів на запитання членів виконкому щодо законності проведення орендарем реконструкції площадки біля готелю та аптеки в центрі міста.

Виконуючий обов`язки начальника управління ЖКГ Сергій Чередніченко доповів про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства, об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Секретар міської ради Костянтин Синьогуб запропонував внести зміни та доповнення до переліку заходів щодо підготовки ЖКГ в новому опалювальному сезоні. За пропозицією секретаря ради та членів виконкому дане питання буде розглянуто на наступному засіданні виконкому після його доопрацювання.

Члени виконкому створили оперативний штаб з питань підготовки об`єктів ЖКГ та об`єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, утворили робочу комісію з повернення КП «Смілакомунтеплоенерго» устаткування і обладнання, які задіяні для виробництва, транспортування та постачання теплової енергії відповідно до рішення господарського суду.      

 

Реєстрація на сайті

Громадський бюджет

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ