Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

26.06.2019 | 16:14

26 червня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 17 членів виконкому. На порядок денний було винесено 39 питань.

На початку засідання виступив директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко, який проінформував про стан мережі водопостачання, проведене реформування абонентського відділу підприємства, складнощі у роботі контролерів, а саме перешкоджання абонентами доступу до приборів обліку споживання. Керівник озвучив проблеми втрат води до 43% та пошуки підприємством шляхів вирішення даного питання, виявлення незаконного врізання у мережу водопостачання споживачами у приватному секторі. Секретар міської ради зазначив, що на наступному засіданні виконавчого комітету буде детально розглянуто питання щодо встановлення поточних технологічних нормативів використання питної води для  КП «ВодГео».

Начальник відділу молоді і спорту управління освіти молоді та спорту Наталія Маслюк проінформувала про стан розвитку фізичної культури і спорту в місті (інформація буде опублікована додатково). Секретар ради відмітив позитивні зміни у розвитку фізичної галузі міста та подякував усім тренерам за відмінну підготовку юних смілян-спортсменів: підготовлено 12 кандидатів у майстри спорту України протягом 2018 року. Віктор Федоренко також подякував депутатам міської ради та депутату Верховної Ради України Сергію Рудику за допомогу у фінансувані галузі у необхідному обсязі.

Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал 2019 року, надали дозвіл на видалення зелених насаджень, прийняли рішення щодо безоплатної передачи необоротних матеріальних активів у закладах охорони здоров’я та надання матеріальної допомоги 6-ти смілянам на загальну суму 4000  грн, розглянули питання щодо квартирного обліку.

Начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко озвучив проекти рішень щодо погодження місць розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. З даних питань були прийняті відповідні рішення виконавчого комітету.

Члени виконкому заслухали інформацію в.о. начальника управління ЖКГ Валентини Зборівської щодо визнання переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 5, 41. Члени виконкому затвердили розклад руху пасажирського транспорту на літній період на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 17, 30 (ПрАТ «Смілянське АТП 17128») у зв’язку із зменшенням пасажиропотоку (графік буде опубліковано у міських ЗМІ). На засіданні члени виконкому затвердили зведені кошторисні розрахунки по робочих проектах згідно програми «Капітальний ремонт ліфтів з облаштування системи диспетчеризації».

Члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення, підготовлені службою у справах дітей.

19 липня

Майстер-клас для вихованців хореографічної профільної зміни літнього відпочинкового табору "Шторм" з прикладного мистецтва,  Дитячий оздоровчий табір "Тимурівець"

18.00 - 21.00 - Конкурс краси за участю школи танцю та акробатики на пілоні "Monkeys", Центральна площа

21 липня