Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

26.06.2019 | 16:14

26 червня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 17 членів виконкому. На порядок денний було винесено 39 питань.

На початку засідання виступив директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко, який проінформував про стан мережі водопостачання, проведене реформування абонентського відділу підприємства, складнощі у роботі контролерів, а саме перешкоджання абонентами доступу до приборів обліку споживання. Керівник озвучив проблеми втрат води до 43% та пошуки підприємством шляхів вирішення даного питання, виявлення незаконного врізання у мережу водопостачання споживачами у приватному секторі. Секретар міської ради зазначив, що на наступному засіданні виконавчого комітету буде детально розглянуто питання щодо встановлення поточних технологічних нормативів використання питної води для  КП «ВодГео».

Начальник відділу молоді і спорту управління освіти молоді та спорту Наталія Маслюк проінформувала про стан розвитку фізичної культури і спорту в місті (інформація буде опублікована додатково). Секретар ради відмітив позитивні зміни у розвитку фізичної галузі міста та подякував усім тренерам за відмінну підготовку юних смілян-спортсменів: підготовлено 12 кандидатів у майстри спорту України протягом 2018 року. Віктор Федоренко також подякував депутатам міської ради та депутату Верховної Ради України Сергію Рудику за допомогу у фінансувані галузі у необхідному обсязі.

Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал 2019 року, надали дозвіл на видалення зелених насаджень, прийняли рішення щодо безоплатної передачи необоротних матеріальних активів у закладах охорони здоров’я та надання матеріальної допомоги 6-ти смілянам на загальну суму 4000  грн, розглянули питання щодо квартирного обліку.

Начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко озвучив проекти рішень щодо погодження місць розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. З даних питань були прийняті відповідні рішення виконавчого комітету.

Члени виконкому заслухали інформацію в.о. начальника управління ЖКГ Валентини Зборівської щодо визнання переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 5, 41. Члени виконкому затвердили розклад руху пасажирського транспорту на літній період на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 17, 30 (ПрАТ «Смілянське АТП 17128») у зв’язку із зменшенням пасажиропотоку (графік буде опубліковано у міських ЗМІ). На засіданні члени виконкому затвердили зведені кошторисні розрахунки по робочих проектах згідно програми «Капітальний ремонт ліфтів з облаштування системи диспетчеризації».

Члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення, підготовлені службою у справах дітей.

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

18 листопада

13.00 - Урок історичної правди: «Голодомор — печаль і скорбота України», Центральна дитяча бібліотека

20 листопада

12.00 - Мистецький захід - зустріч хорів ветеранів міста «Пісня єднає друзів», Міський будинок культури

13.30 - Обговорення книги « Умій  сказати НІ...», Спеціалізована бібліотека філія для дітей ім. Т. Шевченка

15-30 - Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

15.30 - Квест "Знавці правил дорожнього руху", Будинок дитячої та юнацької творчості

21 листопада

Міські заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

11.00 - Година патріотизму: «Майдан —це стан душі і поклик серця» до Дня Гідності та Свободи, Центральна дитяча бібліотека

14.00 - Інтелектуальний спринт «Цікаві таємниці в книжковій скарбниці», Бібліотека філія №3

14.30 - Прийом громадян міським головою Олексієм Цибком, Будинок рад

15.30 - Перегляд та обговорення відеоматеріалів до Дня Гідності та Свободи, Будинок дитячої та юнацької творчості

22 листопада

10.00 - Зустріч із журналісткою Вікторією Пожар «Будь патріотом – дивись українське» до всесвітнього дня телебачення, Центральна дитяча бібліотека

12.00 - Інформаційна година корисних знань: «Почесна професія — залізничник», Центральна дитяча бібліотека

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

14.00 – Година пам’яті «Пекучий біль мого народу» до Дня пам’яті жертв голодоморів, Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

23 листопада

10.00 - Мітинг-реквієм до До пам'яті жертв Голодоморів, Пам'ятний знак жертвам Голодоморів та політичних репресій, кладовище "Орел" 

10.00 - Обласний спортивно-масовий захід серед школярів "Gool Games", Заклад загальної  середньої освіти № 11

15-00 - Молодіжна акція "Передай свічку пам'яті" до Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій, Майдан Слави (центральна площа) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ