08.04.2021 | 16:54

Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяло участь 7 осіб.

Начальник відділу культури Ірина Бобошко проінформувала про підготовку міського парку культури до роботи у весняно-літній період 2021 року. При розгляді питання міський голова Сергій Ананко надав доручення керівнику відділу культури забезпечити безкоштовний вхід у громадську вбиральню для відвідувачів, з метою збереження майна буде встановлено відеоспостереження.

Присутніми схвалено надання одноразової грошової допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи на загальну суму 104 300 грн.:

- 59 особам, які втратили годувальника внаслідок аварії по 300 грн.;

- 4 особам з інвалідністю 1 групи по 800 грн.;

- 65 особам з інвалідністю 2 групи по 500 грн.;

- 71 особі з інвалідністю 3 групи по 400 грн.,

- 25 тяжкохворим громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи по 900 грн.

Валентина Зборівська – начальник відділу молоді та спорту ознайомила членів виконавчого комітету з Програмою розвитку футболу в м. Сміла на 2021-2025 роки. Заступник міського голови Тетяна Карло доручила керівнику відділу провести нагородження членів команди «ЯВІР-ОЛІМП»» - володарів Кубку України з футзалу серед юнаків U-14.

Надано згоду на списання основних засобів КНП «Смілянська міська стоматологічна поліклініка», а саме дентрального ренгенапарата IRIX - 2006 року випуску.

Присутніми опрацьовані питання щодо:

- передачі у власність 2-х жилових приміщень у гуртожитку;

- зняття з обліку осіб у зв’язку із смертю;

- зняття з обліку осіб у зв’язку з поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпала підстава для надання іншого житлово приміщення;

- прийняття на квартирний облік.

Розглянуто проект рішення щодо проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», встановивши 17 квітня Днем благоустрою території міста, а протягом квітня – травня провести місячник благоустрою.

Міський голова Сергій Ананко звернувся до містян з проханням взяти участь у акції з прибирання міста, метою якого є благоустрій, озеленення, поліпшення стану довкілля.

Очільник міста подякував навчальним закладам, підприємствам та установам, закладам культури, головам ОСББ та квартальним комітетам за вже розпочату роботу з приведенням прилеглих територій у належний санітарний стан.

Також він проінформував, що протягом місячника як сміляни, так і підприємства, установи і організації зможуть скористатися безкоштовним розміщенням сміття на полігоні (це не стосується побутового та будівельного сміття !).

Членами виконавчого комітету затвердженно розклад руху пасажирського транспорту в місті та встановлено новий тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування для ПрАТ «Смілянське АТП 17128», ФОП Меркулова В.Л . та ФОП Плюти І.О.

Вартість 1-єї поїздки у міському пасажирському транспорті буде коштувати 7 грн., з моменту оприлюднення в газетах – 15 квітня. Тариф прийнято за умови, що учні 1- 4 х класів під час освітнього процесу будуть їздити безкоштовно за умови пред'явлення учнівського квитка ( у вихідні, святкові та канікули – за звичайним тарифом).

Надано дозвіл на видалення 74 одиниць зелених насаджень.

Опрацьовані питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста, в період з 1 квітня по 9 червня заплановано проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з незаконним зайняттям рибними або іншими водним добувним промислом на водоймах міста.

Додатковим питанням схвалений фінансовий план Смілянського комунального підприємства « Вод Гео» на 2021 рік.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).