22.04.2021 | 17:11

Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяло участь ­­­­­­6 членів виконкому.

Присутніми  опрацьована Програма організації та проведення заходів по галузі культури на 2021-2023 роки. Приємною новиною є те, що цьогоріч передбачені кошти на придбання новорічної 16-ти метрової штучної ялинки для проведення Новорічно-Різдвяних свят, іграшок та  гірлянд.

Члени виконавчого комітету схвалили надання одноразової грошової допомоги  14 жителям міста, які опинилися в  складних життєвих обставинах  на загальну суму 10 500 грн.  та 6 особам - на поховання загальною сумою 6 000 грн.

Розглянуто питання щодо створення комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Смілянської міської ради.

Надано дозвіл на видалення 39 одиниць зелених насаджень.

Опрацьовано та схвалено 7 проектів рішень, підготовлених службою у справах дітей.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).