Закрити
14.04.2021 | 14:46

14 квітня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Комісія розглянула питання щодо визначення способу участі батька у вихованні двох неповнолітніх доньок, заслухала інформацію щодо виконання матір'ю батьківських обов'язків відносно малолітньої доньки. Члени комісії поспілкувалися із батьками, надали свої рекомендації та висновки, в яких впершу чергу зазначена необхідність дотримання дорослими прав та соціальних гарантій дітей.

На засіданні підтримана пропозиція щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету у питанні створення прийомної сім'ї і влаштування на виховання та спільне проживання дитини, також продовжено на 3 місяці строк перебування малолітньої дитини у сім'ї патронатного вихователя, затверджено висновок про підтвердження місця проживання малолітнього хлопця для його тимчасового виїзду за межі України.

Члени комісії прийняли рішення (з послідуючим затвердженням на засіданні виконавчого комітету) щодо майнового захисту прав дітей: надання дозволів на укладання договору купівлі квартири на ім'я малолітнього сина та реєстрації транспортного засобу - автомобіля від імені неповнолітньої доньки.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

10 червня

14:30 Засідання виконавчого комітету (мала зала Будинку рад)

Детальніше 

 

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Муніципальний розвиток