27.01.2021 | 12:52

27 січня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Лисенка відбулося засідання комісії з питань контролю за роботою торгівлі, громадського харчування та побуту.

На засіданні було розглянута заява фізичної особи-підприємця Вікторії Черничко щодо погодження розміщення об`єктів виїзної торгівлі відповідно до рішення виконавчого комітету від 11.10.2018 № 345 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.02.2016 № 50 "Про затвердження переліку відкритих стоянок для тимчасового зберігання автомобілів з визначенням кількості на них місць для розміщення об`єктів виїзної торгівлі (кавоавтомобілів) в м. Сміла за адресами:

- на стоянці № 1 на розі вулиць Соборна - бульвар Бобринського, об`єкт площею 7,5 кв. м;

- на стоянці № 3 по вул. В.Чорновола, 3, об`єкт площею 4 кв. м;

- стоянка на привокзальній площі станції ім. Т.Шевченка, об`єкт площею 4 кв. м.

Членами комісії було погоджено розміщення об`єктів виїзної торгівлі по вулиці В.Чорновола та привокзальній площі. Щодо об`єкту виїзної торгівлі по бульвару Бобринського на засіданні було прийнято рішення про проведення на наступному тижні обстеження безпосередньо на місці щодо наявних комунікацій за участю спеціалістів  управління ЖКГ, управління архітектури та земельних відносин з подальшим запропонуванням місця розташування об`єкта.

__.__.2022 о __.00 – __________.

субота-неділя 9:00 до 16.00

Блок радіо тясмін