19.03.2021 | 15:14

19 березня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Заступник міського голови відмітила, що національно-патріотичне виховання є основним всієї системі виховної роботи і особливо важливо в умовах сьогодення, адже це формування свідомого громадянина України.

Начальник відділу молоді та спорту Валентина Зборівська ознайомила присутніх з планом роботи координаційної ради та планом заходів на поточний рік. На засіданні розглянуто план роботи Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді "Смілянська січ" Будинку дитячої та юнацької творчості на 2021 рік, питання організації та проведення навчально-польових зборів з випускниками закладів загальної середньої освіти у поточному році.

В обговоренні взяли участь завідувач методичним кабінетом управлінням освіти, молоді та спорту Валентина Руденко, начальник відділу культури Ірина Бобошко, директор ЦППРК Віктор Шевчук, заступник директора Смілянського фахового технологічного коледжу НУХТ Олена Кикоть. Присутні відмічали, що головним у роботі ради є результативність запланованих та проведених заходів, як закладами освіти, так і культури.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу