22.03.2021 | 08:56

Під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді.

Начальник відділу молоді та спорту Валентина Зборівська ознайомила присутніх з планом заходів щодо організації та проведення в місті оздоровчої кампанії дітей у 2021 році.

Обговорено прогнозовані показники оздоровчої кампанії дітей, зокрема, соціально незахищених категорій та питання щодо охоплення дітей санаторним лікуванням упродовж поточного року.

Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Любов Бакаєва проінформувала про планування роботи профільних відпочинкових змін на період літньої оздоровчої кампанії.

Присутніми затверджено план роботи координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді на 2021 рік.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу