Закрити
12.03.2021 | 16:21

12 березня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання "круглого" столу за участю заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти.

Під час зустрічі розглядалися питання взаємодії служби у справах дітей та закладів освіти з питань соціального захисту дітей. Начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна зазначила, що проблема соціально-правового захисту дітей є актуальною для України особливо сьогодні, в часи складної ситуації на Сході України, політичної, економічної та соціальної нестабільності.

В обговорені були затронуті питання жорсткого поводження з дитиною, ознаки фізичного насильства та методи практичної допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Завідувач сектору опіки та піклування служби Ірина Решетняк висвітлила питання взаємодії місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13