16.03.2021 | 12:29

16 березня під головуванням Юлії Любченко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності. У роботі комісії взяли участь заступники міського голови Олександр Лисенко та Тетяна Карло.

Члени комісії заслухали та підтримали основні тези виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2020 рік.

Депутати підтримали всі листи головних розпорядників бюджетних коштів щодо внесення змін до бюджету на 2021 рік, а саме:

- По відділу охорони здоров`я перерозподіл коштів у сумі 155 тис. грн. для придбання міській лікарні стерилізатора парового, 49 тис. грн. - для стоматологічної поліклініки портативного дефібрилятора, 26 тис. грн. – фетального монітору для міської поліклініки ім. Т.Шевченка, 1 164 тис. грн. – медичного обладнання відеоцистоскопу «Пентакс» та напівавтоматичного коагулятора для міської поліклініки;

- По управлінню праці та соціального захисту населення субвенція 48 тис. грн. для виплати щомісячної фінансової допомоги політичним в`язням та репресованим;

- По управлінню житлово-комунального господарства прерозподіл та поповнено статутного капіталу КП «Комунальник» на суму 190 тис. грн. для придбання основних засобів: щітки для прибирання тротуарів та обладнання для нанесення дорожньої розмітки; для СКП «Вод_Гео» на суму 160 тис. грн. для отримання дозвільних документів та інформаційно-комп`ютернго забезпечення.

Під час засідання комісії депутати підтримали проекти рішень щодо затвердження Програми з розробки Стратегії розвитку міста, безоплатної передачі необортних активів на баланс управління економічного розвитку, надання згоди на передачу в оренду комунального майна.

Також членами комісії рекомендовано розглянути на черговій сесії міської ради проекти рішень щодо включення майна до переліку об`єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році, відчуження частини житлових будинків.

На завершення засідання депутати обговорили питання реконструкції центрального фонтану.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу