Закрити
02.03.2021 | 17:28

2-го березня відбулося засідання тарифної комісї, у роботі якої взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступники міського голови.

На порядок денний були винесені питання щодо розгляду тарифу на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у звичайному режимі руху для трьох перевізників: ПрАТ "Смілянське АТП 17128", ФОП Плюта І.О., ФОП Меркулов В.Л.

Міський голова Сергій Ананко на початку засідання зазначив, що перевізниками подані нові розрахунки ще у грудні 2020 року, останній раз тарифи переглядали у 2018 році. Він також зауважив, що на данний час відновлено рух автобусів по маршруту № 3, повністю - по маршруту № 4, вечірній рух автобусів по маршруту № 30 та у майбутньому відновлення нічних рейсів по даному маршруту.

Члени тарифної комісії відмітили, що одним з головним чинників зміни тарифу є підняття мінімальної заробітної плати, яка складає 40% у тарифі.

Міський голова звернув увагу перевізників на питання покращення санітарного стану автобусів, культури обслуговування пасажирів водіями. В той же час Сергій Ананко зазначив, що збільшення тарифу є непопулярним кроком, але це потрібно для збереження пасажирських перевезень та транспорту перевізників і нині всі міста в області вже працюють по тарифу 7 грн.

Члени тарифної комісії погодили перевізникам зміни до тарифу, але ще попереду проходження даного тарифу, як регуляторного акту, рішення виконавчого комітету.

На завершення засідання був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між виконавчим комітетом Смілянської міської ради та суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері надання послуг з перевезень автомобільним транспортом у місті.

Згідно меморандуму, після прийняття нових тарифів перевізники беруть зобов'язання щодо безкоштовного проїзду учнів 1-4 класів у робочі дні при наявності учнівського квитка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13