ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

19.10.2020 | 16:00

Сьогодні відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні розглянуто звернення підприємців міста, які сьогодні зібралися під Будинком рад та вимагали прийняття рішення щодо дозволу продовження здійснення підприємницької діяльності, роботи торгівельних закладів.

Міський голова Олексій Цибко пояснив, що питання стосовно запровадження даних обмежень прийняті Державною комісією ТЕБ та НС, а представники поліції виконують покладені на них повноваження щодо попередження та складання протоколів при повторному виявленні недотримання карантинних заходів.

Голова ГО "Колегія підприємців" Олександр Ніколаєв запропонував разом з іншими присутніми на засіданні підприємцями прийняти комісією звернення до регіональної комісії щодо зняття частини обмежень та дозволити здійснювати підприємницьку діяльність. Адже це робота як самих підприємців, їх найманих офіційно оформлених найманих працівників, так і сплата податків до бюджету. Міською комісією одноголосно прийнято зазначене звернення для направлення до регіональної комісії.

11-00 Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU