17.03.2021 | 15:42

Відновлено проведення особистих прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради та заступниками міського голови.

17 березня особистий прийом громадян провів секретар міської ради Юрій Студанс.

На прийомі разом із спеціалістами структурних підрозділів виконавчого комітету розглянуті звернення шодо земельних питань. Зокрема, проведення робіт з добудови тимчасової споруди в одному з домоволодінь по вул. Незалежності для здійснення підприємницької діяльності. Жителі вважають, що для виконання даних робіт відсутні належні дозвільні документи.

Секретарем ради дано доручення спеціалістам управління архітектури та земельних відносин міста щодо ретельного вивчення даного питання для відповідного реагування та надання відповіді заявникам.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу