ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

22.10.2019 | 08:47

Щорічно своє професійне свято статисти всього світу відзначають 20 жовтня. Головним у підрахунку даних в Україні є Державний комітет статистики.

Як інформує відділ інформаційної роботи обласного центру зайнятості, з початку поточного року від роботодавців Черкаської області надійшло 34 вакансії фахівців статистики, які всі були укомплектовані за сприяння обласної служби зайнятості. Серед затребуваних фахівців були – молодший науковий співробітник, економіст-статистик, статистик-медичний тощо. Середній рівень заробітної плати становив 4,2 тис. грн.

Фахівці можуть працювати в державних установах, інформаційно-аналітичних центрах, медичних установах, комунальних закладах тощо.

Бажаючим пов’язати своє життя зі збором та аналізом цифрових даних, слід працювати над розвитком абстрактного мислення, аналізу і синтезу, вмінням використання обчислювальної техніки, спеціалізованих мов програмування та програмних засобів для розв’язання задач і здобуття додаткової інформації.

Серед закладів освіти, які пропонують навчання за спеціальністю «Статистика», провідними є: Львівський національний університет імені Івана Франка, Черкаський державний технологічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара та інші.

6 червня

День журналіста України