Закрити
12.03.2021 | 08:30

На Черкащині розпочалася «публічна вакцинація». Діє запис на щеплення для громадських діячів та публічних осіб. Така процедура відбувається добровільно, для публічних осіб використовуються залишки вакцин.

Голова олімпійського осередку Черкащини Андрій Більда минулого тижня записався на вакцинацію через додаток ДІЯ, а кілька днів тому ще подав заявку на щеплення як публічна особа. Сьогодні він уже щепився від COVID-19 в приміщенні Черкаської обласної дитячої лікарні.

Андрій Більда впевнений, що вакцинування допоможе виробити імунітет до вірусу, захиститися від можливого інфікування чи важкого перебігу хвороби. Сама процедура відбулася швидко, організовано та безболісно.

«Запрошую інших відомих черкащан також проявити свою громадянську позицію, власним прикладом продемонструвати, що вакцинація – необхідна справа і її не треба остерігатися», – зазначив голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

За інформацією НОК у Черкаській області

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13