Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

11.02.2019 | 09:25

Олександр Вельбівець разом із директором «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф» Ігорем Фесуном вручили колективу ключі від трьох нових спеціалізованих автомобілів екстреної медичної допомоги.

Олександр Іванович наголосив, що два автомобілі були закуплені за кошти обласного бюджету загальною сумою практично 4 мільйони гривень. Вони будуть використовуватися відділом реагування на надзвичайні ситуації, так звана санавіація.

к відомо, даний підрозділ в цілодобовому режимі забезпечує транспортування пацієнтів на третинний рівень та в лікувальні заклади м. Києва. Підрозділ одним із перших реагує на виникнення надзвичайних ситуацій  та приймає безпосередньо участь у подоланні медичних наслідків при їх виникненні.

Третій автомобіль був закуплений завдяки угоді між Урядом України та Урядом Китайської народної республіки, як гуманітарна допомога. Це авто поїде в село Мошни.

Також, за рахунок субвенції з місцевих бюджетів Чорнобаївською, Чигиринською районними радами було прийнято рішення виділити кошти на ремонт вже наявних швидких.

Зокрема Чорнобаївською районною радою з ініціативи Чорнобаївської РДА було перераховано на капітальний ремонт автомобіля УАЗ 3962 з місцем постійного базування у селі Вереміївка на Чорнобаївщині 130 тисяч гривень на капітальний ремонт та 20 тисяч гривень на закупівлю запчастин (акумулятор, шини).

Чигиринською районною радою з ініціативи Чигиринської РДА було перераховано на капітальний ремонт автомобіля УАЗ 3962 з місцем постійного базування у місті Чигирин 97 тисяч гривень на капітальний ремонт та 3 тисячі гривень на закупівлю запчастин (акумулятор, шини).

«Хочу запевнити, що увага до медичної галузі з боку влади тільки зростає. Реалізація багатьох програм, спрямованих на вдосконалення медичної допомоги хворим, є важливими етапами подальшого розвитку охорони здоров’я нашої області. Медична реформа вже в дії і показує свої результати, – наголосив Олександр Вельбівець. – З великою приємністю хочу привітати сьогодні всіх тих, хто буде озброєний новими автомобілями. Я переконаний, що це змінить настрої серед працівників цієї ланки медичної допомоги. А ми, як влада, в свою чергу і надалі будемо працювати для того, щоб створювати всі необхідні умови праці».

19 жовтня

14.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня