15.03.2019 | 10:35

14 березня у ДНЗ «Смілянський ЦППРК» відбувся традиційний щорічний День відкритих дверей, метою якого є ознайомлення майбутніх учнів з особливостями навчання у закладі професійної (професійно – технічної) освіти.
У цей день почесними гостями закладу стали учні 9-х та 11-х класів міста, котрі прагнуть здобути у майбутньому робітничу професію.
У рамках заходу гостей було ознайомлено з історією створення закладу, правилами прийому та професіями, за якими буде здійснюватися набір у 2019-2020 навчальному році.
У холі ДНЗ «Смілянський ЦППРК» учні та педагогічні працівники провели для присутніх цікаві майстер-класи з будівельних та опоряджувальних робіт. Школярі мали змогу власноруч спробувати себе у ролі майстрів-плиточників та повчитися правильно наносити фарбу на рельєфну поверхню, тощо. Також була організована ознайомлювальна екскурсія у майстерні та лабораторії закладу, яка дала можливість на власні очі побачити матеріально-технічну базу, а також долучитися до виробничого процесу. Зокрема ознайомитися з особливостями сервірування святкового столу, приготування та естетичної подачі млинців, побачити процес виготовлення глазурованого печива, процес виготовлення деталей на токарних та фрезерних верстатах, а також демонстраційний стенд роботи двигуна та інших агрегатів автомобіля в дії.
Школярам, у свою чергу, було цікаво почути інформацію щодо умов прийому до закладу освіти, переліку професій, які можна здобути, навчаючись у ньому. Це професії: «Кухар; кондитер», «Кухар; офіціант»,
«Верстатник широкого профілю; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», «Штукатур; маляр».
Не залишилось без уваги питання перспектив з працевлаштування випускників, адже гостею свята в цей день була Дмитренко Інна Анатоліївна, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Смілянського міськрайонного центру зайнятості. На День відкритих дверей ДНЗ «Смілянський ЦППРК» завітала і методист управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради - Третяк Лариса Миколаївна, яка висловила підтримку закладу освіти та спілкувалася з випускниками 2019 року.
По закінченню усі бажаючі пригостилися смачними кондитерськими смаколиками.
Колектив закладу щиро сподівається, що зустріч, проведена у рамках Дня відкритих дверей, була змістовною й корисною. А майбутні учні отримали багато вражень та позитивних емоцій, побачили справжнє учнівське життя, відчули атмосферу доброзичливості, толерантності колективу закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

Громадський бюджет