24.03.2021 | 10:12

Представники депутатських фракцій на чолі з секретарем міської ради Юрієм Студансом та начальником управління економічного розвитку Сергієм Зайцевим оглянули об’єкти комунальної власності міста.

Секретар міської влади Юрій Студанс наголосив, що першочерговим завдання є проведення інвентарізації майна міста та пошук інвесторів для його збереження.

Присутніми оцінений технічний стан приміщень зовні та всередині. Більшість об’єктів потребують негайного вирішення їх подальшої долі.

Частина приміщень після обговорень, пропозицій та відповідно до рішень міської ради будуть передані під оренду, частина підлягатиме приватизації та продажу.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу