Закрити

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:10

                    Список депутатів Смілянської міської ради VII скликання

№№

пп

Прізвище, ім’я, по-батькові

освіта

партійність

Назва орган. політ. партії, від якої обрано депутата

1.

Абажей

Петро Іванович

Вища

Позапартійний

Смілянська міська організація Аграрної партії України

2.

Баталін

Ігор Валерійович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

3.

Бердецький Володимир Борисович

Професійно-технічна

Партія захисників Вітчизни

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

4.

Голуб

Анатолій Андрійович

Вища

ВО  «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5.

Голубніченко

Світлана Анатоліївна

Професійно -технічна

Член політичної партії «Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

6.

Головченко Олександр Євгенійович

(склав повноваження)

 

 

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

7.

Глущенко Володимир Олександрович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

8.

Давиденко Василь Іванович

Професійно-технічна

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

9.

Дериземля

Ольга Іванівна

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

10.

Заріцький Костянтин Ростиславович

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

11.

Зборівська Валентина Петрівна

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

12.

Карло

Тетяна Анатоліївна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

13.

Кравчук

Іван Іванович

(склав повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

14.

Кредзинський Юрій Якович

Вища

 

Безпартійний

 

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

15.

Кривко

Антон Іванович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

16.

Лихолай

Віктор Олексійович

Середня-спеціа

льна

член партії «БПП «Солідарність»

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

17.

Нікітченко

Ольга Петрівна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

18.

Овчаренко В’ячеслав Михайлович (склав повноваження)

 

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

19.

Перемей В'ячеслав Анатолійович

Вища

Безпартійний

 

20.

Пляченко Олександра Володимирівна

 

 

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

21.

Портянко

Василь

Петрович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

22.

Примак Володимир Андрійович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

23.

Прусс

Володимир Миколайович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

24.

Салов

Володимир Іванович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

25.

Скороход Людмила Іванівна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

26.

Скубко

Валентин Іванович

(склав повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

27.

Скубко Вікторія Анатолійовна

(склала повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

28.

Слободчикова Валентина Григорівна

(склала повноваження)

Середня спеціальна

Безпартійна

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

29.

Собко

Володимир Іванович

Середня спеціальна

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

30.

Старенький Вадим Анатолійович

 

 

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

31.

Старіков

Андрій Григорович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

32.

Стригун

Анатолій Миколайович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

33.

Синьогуб Костянтин Іванович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація Аграрної партії України

34.

Тарнавський Юрій Михайлович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

35.

Терехова Наталія Михайлівна(склала повноваження)

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація Аграрної партії України

36.

Ткаченко Ольга Петрівна

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

37.

Трусов Валерій Євгенійович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

38.

Трушкевич Олег Юрійович(склав повноваження)

Вища

Член політичної партії Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

39.

Федун Віталій Вікторович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

40.

Федоренко

Віктор Антонович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

41.

Хоменко Роман  Миколайович

Вища

Член політичної партії «Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

42.

Цаподой

Сергій Васильович

Вища

 

Безпартійний

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

43.

Ястребова Наталія Миколаївна (склала повноваження)

Вища

Аграрна партія України

Смілянська міська організація Аграрної партії України

44. Ткаченко Ігор Миколайович Вища Аграрна партія України Смілянська міська організація Аграрної партії України
45. Павленко Тетяна Миколаївна Середня Безпартійна Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

10 грудня

10.00 - Правовий ключик: «Книги читаємо — права вивчаємо» до Дня захисту прав людини, Центральна дитяча бібліотека

11.30 - Гра «Абетка правової мудрості», Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

13.30 - Година превентивного виховання «Правові орієнтири для кожної дитини», Бібліотека філія №2

14.00 - Тренінг "Протидія насильству в сім'ї", Центральна міська бібліотека ім. О. Журливої

14.00 - Фінал міських змагань з волейболу, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

14.30 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

15.00 - Брейн-ринг "Право у моєму житті", Будинок дитячої та юнацької творчості

16.00 - Психологічний тренінг «Як спілкуватись, проявляти емоції і діяти заради спільної мети», Будинок дитячої та юнацької творчості

11 грудня

16.00 - Засідання Громадської ради, Будинок рад, мала зала

12 грудня

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

11.00 - Літературно – музична вітальня / Засідання клубу «Новорічне диво», Бібліотека філія №1

12.30 - Година пам’яті «І збережем навіки їх сліди…», Бібліотека філія № 3

13.00 - Зустріч з письменниками Смілянщини з нагоди 125-річчя від дня народження Тодося Осьмачки, Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

13 грудня

10.00 – Учбово-практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія № 5

13.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія № 5

13.00 - Привітання ветеранів - ліквідаторів аварії на ЧАЕС, Будинок рад, мала зала

14.00 - Покладання квітів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Міський парк культури

14.30 - Урок корисних порад «Про справжніх лицарів і леді», Спеціалізована БФ для дітей  ім.Т.Шевченка

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ