Закрити

Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:10

                    Список депутатів Смілянської міської ради VII скликання

№№

пп

Прізвище, ім’я, по-батькові

освіта

партійність

Назва орган. політ. партії, від якої обрано депутата

1.

Абажей

Петро Іванович

Вища

Позапартійний

Смілянська міська організація Аграрної партії України

2.

Баталін

Ігор Валерійович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

3.

Бердецький Володимир Борисович

Професійно-технічна

Партія захисників Вітчизни

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

4.

Голуб

Анатолій Андрійович

Вища

ВО  «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5.

Голубніченко

Світлана Анатоліївна

Професійно -технічна

Член політичної партії «Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

6.

Головченко Олександр Євгенійович

(склав повноваження)

 

 

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

7.

Глущенко Володимир Олександрович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

8.

Давиденко Василь Іванович

Професійно-технічна

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

9.

Дериземля

Ольга Іванівна

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

10.

Заріцький Костянтин Ростиславович

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

11.

Зборівська Валентина Петрівна

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

12.

Карло

Тетяна Анатоліївна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

13.

Кравчук

Іван Іванович

(склав повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

14.

Кредзинський Юрій Якович

Вища

 

Безпартійний

 

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

15.

Кривко

Антон Іванович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

16.

Лихолай

Віктор Олексійович

Середня-спеціа

льна

член партії «БПП «Солідарність»

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

17.

Нікітченко

Ольга Петрівна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

18.

Овчаренко В’ячеслав Михайлович (склав повноваження)

 

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

19.

Перемей В'ячеслав Анатолійович

Вища

Безпартійний

 

20.

Пляченко Олександра Володимирівна

 

 

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

21.

Портянко

Василь

Петрович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

22.

Примак Володимир Андрійович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

23.

Прусс

Володимир Миколайович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

24.

Салов

Володимир Іванович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

25.

Скороход Людмила Іванівна

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

26.

Скубко

Валентин Іванович

(склав повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

27.

Скубко Вікторія Анатолійовна

(склала повноваження)

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

28.

Слободчикова Валентина Григорівна

(склала повноваження)

Середня спеціальна

Безпартійна

Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

29.

Собко

Володимир Іванович

Середня спеціальна

Безпартійний

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

30.

Старенький Вадим Анатолійович

 

 

Смілянська міська організація радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області

31.

Старіков

Андрій Григорович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

32.

Стригун

Анатолій Миколайович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

33.

Синьогуб Костянтин Іванович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація Аграрної партії України

34.

Тарнавський Юрій Михайлович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація політичної партії «Патріот»

35.

Терехова Наталія Михайлівна(склала повноваження)

Вища

Безпартійна

Смілянська міська організація Аграрної партії України

36.

Ткаченко Ольга Петрівна

Вища

ВО «Черкащани»

Смілянська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

37.

Трусов Валерій Євгенійович

Професійно-технічна

ВО «Свобода»

Смілянська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

38.

Трушкевич Олег Юрійович(склав повноваження)

Вища

Член політичної партії Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

39.

Федун Віталій Вікторович

Вища

ВО «Батьківщина»

Смілянська міська  організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

40.

Федоренко

Віктор Антонович

Вища

Безпартійний

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

41.

Хоменко Роман  Миколайович

Вища

Член політичної партії «Сила громад»

Смілянська міська організація Черкаської області політичної партії «Сила громад»

42.

Цаподой

Сергій Васильович

Вища

 

Безпартійний

Смілянська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

43.

Ястребова Наталія Миколаївна (склала повноваження)

Вища

Аграрна партія України

Смілянська міська організація Аграрної партії України

44. Ткаченко Ігор Миколайович Вища Аграрна партія України Смілянська міська організація Аграрної партії України
45. Павленко Тетяна Миколаївна Середня Безпартійна Смілянська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

24 січня

10.30 - Інформаційний компас «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,  Бібліотека філія №3

15.00 - Культурно-просвітницький захід "Життя героїв Крут або пригоди українського Робінзона", Міський будинок культури, мала зала

19.00 - Концерт народного артиста України Миколи Гнатюка, Міський будинок культури

Радіо - нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Бібліотека філія №1

25 січня

9.00 - Другий тур Відкритого чемпіонату міста з волейболу «Патріоти Смілянщини», НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

10.00 - Відкрита першість міста із шашок серед дітей та учнівської молоді, присвячена Дню визволення Сміли від нацистських загарбників, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

26 січня

12.00 - Концерт  творчого колективу «Світлиці» та клубу для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

27 січня

Радіосюжет «На скрижалях пам’яті» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Читальний зал ЦМБ ім.О.Журливої

28 січня

11.00 - Літературно-театралізоване свято: «Мандрівка в країну дитинства» до 90-річчя  В. Нестайка, Центральна дитяча бібліотека

12.00 - Концерт до 76-ї річниці вигнання нацистів із Сміли, Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

12.00 - Циркова вистава для дітей, Міський будинок культури

29 січня

10.00 - Відкриття меморіальної дошки визволителю міста від нацистських загарбників - почесному громадянину міста Сміли В.І. Москальцю, Фасад міської дитячої бібліотеки

10.30 - Мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави, Міський парк культури та відпочинку

11.00 - Виставка дитячого малюнка "Сміла непереможна", Молодіжна акція "Польовий конверт", Фойє Міського будинку культури

11.30 - Урочистості з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з міста, Міський будинок культури, мала зала  

13.00 - Святковий  концерт до дня визволення м. Сміла від нацистських окупантів, Будинок культури  ім. Т. Шевченка
14.00 - Година пам’яті «Вони загинули за Україну» до Дня пам’яті Героїв Крут, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

30 січня

13.00 - Літературній вечір «Чуття великої любові» - до 85-річчя до дня народження Василя Симоненка, Бібліотека філія №4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ