17.01.2020 | 10:51

У м.Сміла розміщений та працює навчально-консультаційний пункт (НКП), який є структурним підрозділом Навчально-методичного Центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

НКП в межах своїх повноважень, забезпечує проведення занять за програмами курсового та практичного навчання з цивільного захисту відповідно до Плану комплектування Центру слухачами, затвердженого розпорядженням Черкаської  обласної державної адміністрації від 21.12.2019  №865 та Плану-графіку проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань, затвердженого міським головою. Навчально-консультаційний пункт надає безкоштовну консультаційно-методичну допомогу керівництву установ, підприємств, організацій міста з підготовки та проведенні спеціальних об’єктових навчань і тренувань з практичного відпрацювання дій за планами реагування на  надзвичайні ситуації, планами  локалізації і ліквідації наслідків аварій та інструкцій щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Також НКП проводить просвітницько-інформаційну роботу серед населенням міста за місцем його проживання щодо особистої і колективної безпеки у надзвичайних ситуаціях та пропаганду знань з цивільного захисту через методичне керівництво роботою консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування.

Керівництву суб’єктів господарювання надаються методичні рекомендації по розробці плануючої, програмно-методичної документації, інформаційно-довідкових і наочних матеріалів з навчання працівників діям в умовах надзвичайних та аварійних ситуаціях, терористичного акту та особливого періоду.

Виконуються інші послуги які передбачені законодавством України з питань цивільного захисту та завданнями навчально-консультаційного пункту.

Функціональне навчання з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання проводяться за контрактом, за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб,  відповідно до постанови  КМУ від 23 жовтня 2013 року  №819.

Відповідно до Плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту, в першому півріччі 2020 року на НКП заплановані семінарські заняття з керівним складом та фахівцями цивільного захисту суб'єктів за категоріями:

1. Посадові особи, на яких покладені обов'язки за

підготовку (інструктажі) працівників щодо                                     24-25.02

дій у НС, керівники навчальних груп.

2. Керівники та особи, які очолюють штаби

керівництва спеціальних об'єктових навчань і                                16-17.03

тренувань.

3. Особи відповідальні за роботу консультаційних                        23-24.03

пунктів при органах місцевого самоврядування.                              06-07.04

4. Особи, які очолюють об'єктові формування ЦЗ.                          27-28.04

11-12.05

25-26.05

08-09.06

5. Інженерно-технічні працівники, які очолюють

ланки (групи) з обслуговування захисних споруд.                           15-16.06

По всім питанням проведення занять, консультацій та практичної допомоги в підготовці спеціальних об'єктових навчань і тренувань, інших питань з цивільного захисту, звертатися в навчально-консультаційний пункт або відділ з питань ЦЗ та ОР  за адресою: м.Сміла,    вул.Незалежності, 37 (поряд з приміщенням відділу з питань  ЦЗ та ОР), електронна адреса: smelamns@ukr.net.

Відділ з питань ЦЗ та ОР  виконавчого комітету Смілянської міської ради, Навчально-консультаційний пункт  м.Сміла.

21 лютого

10.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

11.30 - Інформаційні акорди «Слово рідне – заповідь століть»Бібліотека філія № 3

14.00 - Мовознавчий калейдоскоп «Лабіринтами мови» до Міжнародного дня рідної мовиЮнацький сектор ЦМБ ім. О.Журливої