Закрити
05.05.2021 | 08:10

Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів спільно із Черкаським регіональним центром підвищення кваліфікації з метою підвищення конкурентноспроможності осіб з інвалідністю на ринку праці 6 травня о 10-00 год проводитиме інформаційно-роз’яснювальний захід на платформі для проведення онлайн-занять та відеоконференційZOOM (реєстрація учасників за Google Forms: https://goo-gl.su/jFlsePO, для випускників шкіл- осіб з інвалідністю, які закінчують навчання у 2021 році чи закінчили у минулих роках, та їх батьків, осіб з інвалідністю, які проживають на території міста.

Захід приурочений Міжнародному дню боротьби за права осіб із інвалідністю, який щороку відзначають 5 травня.

На вказаному заході буде надана інформація про можливості отримання фінансової допомоги на безповоротній основі для навчання, перенавчання тощо.

До заходу можуть приєднатися роботодавці всіх рівнів, яким буде роз’яснено особливості виконання норм ЗУ «Про основи соціального захисту осіб з інвалідністю в Україні», у тому числі можливість отримання фінансової допомоги, позики для створення робочих місць для осіб з інвалідністю.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13