29.03.2021 | 11:24

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі», громадянам, які мають право на отримання пільг на тверде паливо та скраплений газ, у тому числі громадянам, які отримують пільги автоматично, без врахування сукупного доходу сім'ї (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1, 2 категорії, ветерани військової служби, органів внутрішніх справ),з урахуванням доходу   (багатодітні сім’ї та учасники війни) та не зверталися за оформленням житлової субсидії, необхідно звернутися до уповноважених осіб Смілянської міської територіальної громади з відповідною заявою (бланк, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення для отримання пільг на тверде паливо та скраплений газ у 2021 році.

У заяві обов’язково слід зазначити спосіб отримання коштів, а саме: через оператора поштового зв’язку чи на банківський рахунок (рахунок додається).

Заяви приймаються уповноваженими посадовими особами Смілянської міської територіальної громади з використанням програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада за адресою:м.Сміла, вул. М. Дорошенка,4, каб. 9,попередньо записавшись на прийом  за тел.- 2 47 74.

При собі необхідно  мати:

- документ, що підтверджує Вашу особу( паспорт) та право на пільгу (пільгове посвідчення), з пред'явленням оригіналів цих документів;

- довідку про склад сім’ї в якій зазначено наявність пічного опалення та скрапленого газу у домогосподарстві;

Також заяви можна надсилати поштою на адресу:  вул. М. Дорошенка,4, м. Сміла 20701;

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 01 січня 2021 року заяви з необхідними документами для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу приймаються від заявників структурними підрозділами з питань соціального захисту населення  лише у разі надсилання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

У 2021 році під час призначення населенню пільг на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, застосовується вартість:

1 тонни твердого палива в розмірі 3117,67 гривень,

1 балону скрапленого газу – 311,77 гривні.

*За додатковою інформацією можна звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Сміла, вул. М. Дорошенка,4, каб. 9, тел.: 2 47 74.

Начальник  управління                                                                            Микола ПРОКОФ’ЄВ

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу