12.09.2019 | 12:58

21 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» щодо зміни процедури повідомної реєстрації колективних угод і договорів, змін і доповнень до них.

Відповідно до оновленого Порядку повідомної реєстрації колективних договорів і змін до них, на повідомну реєстрацію реєструючому органу (управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради) подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них разом з додатками та супровідним листом.

На вибір сторін угод, договорів (залежно від їхніх можливостей) пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:

оригінал паперового документу з прошитими і пронумерованими сторінками;

оригінал електронного документу з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

електронна копія оригіналу паперового документу (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації колективної угоди, договору, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до оформлення поданих на реєстрацію документів.

З метою посилення інформування заінтересованих суб’єктів реєструючий орган оприлюднює реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них, їх текст та рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності) та перелік підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими положення колективної угоди (у разі подання такого переліку сторонами угоди).

Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію угоди (договору), змін і доповнень до них суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради за адресою: м.Сміла, вул. М.Дорошенка, буд.4, каб. № 5, тел. 4-04-14, 4-23-87

20 лютого

10.00 - Мітинг пам’яті подвигу Героїв Небесної Сотні, Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні та пам`ятна стела воїнам-землякам, які загинули, захищаючи нашу рідну Україну

10.00 - Вшанування пам'яті та покладання квітів до меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Юрію Пасхаліну