Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

07.05.2018 | 11:43

Днями за ініціативи Смілянського міськрайонного центру зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на державному підприємстві «Оризон - навігація», яке спеціалізується на розробці та виготовленні навігаційної апаратури, має досвід розробки та виробництва складної і наукоємної електронної техніки. На даний захід були запрошені молоді особи з технічною освітою.

Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

 Розпочав презентацію підприємства заступник директора з розвитку, маркетингу і логістики Кривов’яз Андрій Тихонович, який наголосив, що ДП «Оризон-навігація» має великий науково-технічний потенціал, виробничу базу та висококваліфікованих працівників, володіє сучасними технологіями створення складних радіоелектронних систем. Кривов’яз А.Т.  провів екскурсію по підприємству, ознайомивши присутніх з історією підприємства, специфікою його роботи та основними процесами на виробництві при виготовленні продукції:  від самої розробки приладів до кінцевого результату – виготовлення готової продукції та відправка замовнику.

Після ознайомлення з виробництвом безробітні мали зустріч із першим заступником директора Мотирьовим Володимиром Миколайовичем, який ознайомив присутніх з перспективною потребою в кадрах, освітньо-кваліфікаційними вимогами професій даної галузі,  рівнем заробітної плати,  соціальним захистом працівників та можливістю кадрового росту молодих людей на даному підприємстві.

Всього в заході взяло участь п’ятеро безробітних, які зацікавились можливістю працевлаштування на підприємстві, оцінивши усі переваги легальної зайнятості. Як результат, домовилися про складання резюме з наступним проведенням співбесіди з роботодавцем.

Шукачі роботи висловили подяку за організацію корисного і пізнавального заходу, на їх думку захід пройшов насичено та змістовно.

Смілянський МРЦЗ

Реєстрація на сайті

Громадський бюджет

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ