Закрити
03.03.2021 | 09:30

Під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулася щотижнева робоча нарада з керівниками закладів культури міста та спеціалістами профільного відділу.

Тетяна Карло проінформувала присутніх, що начальником управління освіти, молоді та спорту призначено Тетяну Трушкову, і наголосила на важливості плідної співпраці галузей освіти та культури міста.

Зауважила, що цього року не буде масового святкування Масляної через карантинні заходи та зростання сезонних захворювань.

Обговорено питання щодо дати проведення міського дитячого конкурсу юних талантів «Пролісок». Метою конкурсу є виявлення творчо обдарованих дітей та молоді, розвиток творчих здібностей, пропаганда кращих зразків пісенної творчості, художнього слова, хореографії, музичного та образотворчого мистецтва, створення нових стилів у популярних мистецьких жанрах.

Активно йде підготовка до відзначення Шевченківських днів. Заплановано заходи у міському краєзнавчому музеї, бібліотеках, біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться мітинг та покладання квітів, у міському Будинку культури – презентація відеонарису «Голос крізь віки».

Проведено аналіз роботи шкіл естетичного виховання та напрацьовано ряд пропозицій щодо перспективи діяльності та розвитку закладів мистецької освіти міста.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13