23.03.2021 | 09:18

Під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулася робоча нарада з спеціалістами служби у справах дітей.

Присутніми обговорено питання забезпечення у 2021-2023 роках житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Опрацьовані проекти рішень, що будуть розглянуті на черговому засіданні виконавчого комітету  щодо позбавлення батьківських прав, визначення порядку участі у вихованні дітей, продовження строку перебування малолітніх дітей в сім᾿ї патронатного вихователя, призначення опікуна над майном дитини.

Підведено підсумки рейдів до категорійних родин спеціалістами служби протягом минулого тижня, обговорені питання щодо  влаштування двох дітей до сімей патронатних вихователів.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу