21.04.2021 | 08:48

Під головуванням Максима Глущенка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства. У роботі взяв участь заступник міського голови Богдан Дубовський.

Депутати підтримали проект рішення щодо безоплатної передачі з управління житлово-комунального господарства на баланс СКП «Комунальник» дрібнозернистого асфальту на загальну вартість 49 000 грн.

На засіданні депутатам представили нових директорів КП «ВодГео» і СКП «Вод Гео».

КП «ВодГео» нині очолює Ігор Когут, а виконуючий обов'язки директора СКП «Вод Гео» - Анатолій Брикун, який за сумісництвом є заступником директора з фінансових питань КП «ВодГео».

Нові керівники розповіли про першочергові завдання, плани та шляхи їх реалізації. Проінформували про вже розпочату роботу та перше відкрите кримінальне впровадження щодо несанкціонованої врізки до мережі водопостачання.

Члени комісії опрацювали внесення змін до Програми поповнення статутного капіталу Смілянського комунального

підприємства «Вод Гео» на 2021-2022 роки».

Депутатами рекомендовано підтримати на сесії міської ради проект рішення щодо передачі виявлених ліній вуличного освітлення на баланс комунального підприємства «Комунальник» загальною вартістю 4 115 790 грн.

Опрацьовано Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Сміла на 2021-2024 роки.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).