15.03.2021 | 17:30

Під головуванням першого заступника міського голови Олександра Лисенка відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Координаційна рада утворенна з метою покращення умов для розвитку підприємництва, провадження фізичними особами підприємницької діяльності.

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко відмітив важливу роль підприємництва у життєдіяльності міста, а саме поповненн міського бюджету та створення робочих місць для смілян.

Присутніми обговорений ряд актуальних питань , що виникають у сфері підприємництва.

Найболючішим питанням залишається робота закладів торгівлі та закладів громадського харчування в умовах карантинних обмежень.

Розглянуто питання надання дозволів на сезонну торгівлю сонцезахисними окулярами по місту. За згодою присутніх вирішено, що торгівля можлива за умови офіційної реєстрації фізичної особи, працевлаштування найманих працівників та сплати пайової участі до міського бюджету.

Напрцьований ряд пропозицій щодо створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу