1. Вид регуляторного акта - рішення  виконавчого комітету Смілянської міської ради.

2. Назва регуляторного акта

«Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Сміла»

3. Дата прийняття та номер

14.07.2016 № 284

4. Назва виконавця заходів з відстеження:

Управління економічного  розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради

5. Цілі прийняття акта:

підвищення ефективності роботи комунальних підприємств міста Сміла, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства.

6. Строк виконання заходів з відстеження

Липень 2020 року

7. Тип відстеження

Періодичне

8. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснюватиметься шляхом базового, повторного та періодичного відстеження показників результативності
 цього акта, визначених під час проведення аналізу впливу регуляторного акта.

9. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних

Схвалення запропонованого регуляторного акта дозволить встановити чіткий Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Сміла суб’єктів управління об’єктами комунальної власності.

10. Кількісні та якісні значення показників результативності

Оновлення порядку складання, затвердження  та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Сміла після прийняття рішення не відбувалося.

11. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Затвердження Порядку сприяє підвищенню операційної ефективності комунальних підприємств, дає змогу впорядкувати роботу щодо фінансового планування,  контролю за їх діяльністю та здійсненням ними витрат.

В.о. начальника управління

економічного розвитку                                                                            В. ЗБОРІВСЬКА

Файл:

___.____.2022 о ____.00