Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

05.02.2020 | 15:46

Сьогодні, 5 лютого, у малій залі Будинку рад відбулася зустріч міської та обласної влади з представниками турецьких підприємств.

Заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов, міський голова Олексій Цибко, міський голова м. Черкаси Анатолій Бондаренко, представники міської влади міст Кам'янка, Звенигородка та Чигирин отримали від представників турецьких компаній "ARASYA", "EMTA ENERJI ELEKTRIK" інформацію щодо  їх інвестиційних планів по місту та області. Інвестори зазначили, що по місту Смілі вони вже декілька місяців працюють з питання модернізації мереж КП "ВодГео" (проект буде готовий і представлений громаді міста до 20 лютого), а також їх цікавить питання розташуваня на території міста сонячних батарей, можливе у майбуньому будівництво заводу по переробці пшениці. В межах Черкаської області турецьких представників зацікавило можливість використання черкаського аеропорту як вантажного, питання переробки сміття та купівлі пшениці, вирощеної на території області. Представники інвесторів у відповідях на запитання зазначили про свій досвід роботи по будівництву сонячних батарей як в самій Туреччині, так і в Азербайджані. Співпрацю в Україні вони хотіли б розпочати саме з міста Сміли та Черкаської області, так як особисто знайомі з міським головою Олексієм Цибко. 

Заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зазначив, що кожен інвестор, що зайде в область з планами реалізації як соціальних, так і комерційних проектів, буде мати підтримку з боку керівництва облдержадміністрації. З боку облдержадміністрації готові також, як і місто, закріпити окремого менеджера для повної співпраці з представниками турецьких підприємств. Заступник голови ОДА підкреслив, що бюрократичні та адміністративні процеси у даному напрямку будуть максимально скорочені і наступний етап роботи буде продовжено на рівні департаментів.   

Міський голова Олексій Цибко зазначив, що весь проект щодо встановлення в місті сонячних батарей коштує 46 млн. євро, а саме місто зможе отримати до міського бюджету 10% від вартості проекту, а реалізація проекту з модернізації КП "ВодГео" впершу чергу дасть можливість позбутися великих втрат води.

 По завершенню зустрічі у Будинку рад, представники влади та інвестори перейшли до Міського будинку культури на зустріч з депутатами міської ради, членами виконавчого комітету, керівниками підприємств, підприємцями.

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU