Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

12.02.2019 | 15:20

12 лютого у сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч  представників міської громади з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Вельбівцем. У зустрічі взяли участь голова районної ради Володимир Грошев, частина депутатів міської ради, керівники прокуратури області та міста.

Секретар міської ради Віктор Федоренко, секретар районної ради Володимир Грошев, представник Правого сектору Євген Саража закликали присутных до конструктивної розмови, так як зустріч розпочалася із словесної перепалки та шквалу образ з боку жителя міста Іллі Слободяника на адресу голови облдержадміністрації.

Мешканці чотирнадцятиповерхового будинку підняли питання щодо нарахованих  платежів за опалення: біля 98 грн за квадратний метр замість встановленого по тарифу - 56,22 грн. Присутні підняли питання щодо правомірності стягнення плати за місця загального користування, якщо в деяких будинках ця послуга не надається, нарахування без врахування пільг інвалідам війни.

Роз’яснення надав директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Тесленко. Голова облдержадміністрації зажадав від керівника комунального підприємства відповіді на питання щодо причин збільшення нарахувань удвічі за надані послуги з теплопостачання.   

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко вказав на недоліки у роботі керівника комунального підприємства та некомпетентні дії у питаннях роботи з балансоутримувачами внутрішньо будинкових лічильників та нарахувань за надані послуги. Заступник міського голови Олександр Риджанич проінформував про прийняте рішення щодо оплати по тарифу 56,22 грн за квадратний метр, якщо у платіжках зазначена сума по лічильникам є більшим встановленого тарифу.

Олександр Вельбівець дав доручення секретареві міської ради Віктору Федоренку провести сьогодні засідання виконавчого комітету з прийняттям відповідного рішення щодо проведення перерахунку платежів та донести платіжки з новими нарахуваннями до споживачів до 17 лютого.

У питанні нарахування субсидій та пільг присутніх проінформував начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв.

Олександр Вельбівець також затронув питання медичного обслуговування, а саме забезпечення пільговими ліками. Начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко зазначив про недостатнє фінансування у придбанні інсуліну, дефіциту по заробітній платі, заборгованості в оплаті за проведені профогляди з 2015 року. Микола Стуженко зазначив, що у питанні реалізації програми «Доступні ліки» проблем немає. Секретар ради зазначив про збільшення фінансування первинної медичної ланки до 50% та перегляд міського бюджету в подальшому.    

Голова облдержадміністрації підняв питання якості води у місті та отримав повну інформацію з різних проблем КП «ВодГео» від представника підприємства Валерія Трегубова. Він також озвучив об’єми піднятої води та втрати у зв’язку із крадіжками води, заходи щодо заміни енергоємкого обладнання та поданих проектів до фонду регіонального розвитку.

У питанні ремонту доріг Олександр Вельбівець озвучив питання щодо надання місту Смілі  у 2018 році 24 млн. грн  на ремонт вулиці Трипільської за рахунок інших міст і районів області. Депутат Володимир Примак затронув проблемне питання проїзду через місто багатотонних вантажних автомобілів, які руйнують вже відремонтовані дороги.  

На завершення зустрічі депутат міської ради В’ячеслав Перемей підняв питання до представників прокуратури щодо дотримання законодавства з виконання рішення суду у поновленні на посадах керівництва міста.

Голова облдержадміністрації, підводячи підсумки зустрічі, проінформував про майбутній адміністративний устрій області, закликав до згуртування міської влади та смілян навколо вирішення всіх питань розвитку громади.       

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

24 січня

10.30 - Інформаційний компас «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,  Бібліотека філія №3

15.00 - Культурно-просвітницький захід "Життя героїв Крут або пригоди українського Робінзона", Міський будинок культури, мала зала

19.00 - Концерт народного артиста України Миколи Гнатюка, Міський будинок культури

Радіо - нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Бібліотека філія №1

25 січня

9.00 - Другий тур Відкритого чемпіонату міста з волейболу «Патріоти Смілянщини», НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

10.00 - Відкрита першість міста із шашок серед дітей та учнівської молоді, присвячена Дню визволення Сміли від нацистських загарбників, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

26 січня

12.00 - Концерт  творчого колективу «Світлиці» та клубу для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

27 січня

Радіосюжет «На скрижалях пам’яті» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Читальний зал ЦМБ ім.О.Журливої

28 січня

11.00 - Літературно-театралізоване свято: «Мандрівка в країну дитинства» до 90-річчя  В. Нестайка, Центральна дитяча бібліотека

12.00 - Концерт до 76-ї річниці вигнання нацистів із Сміли, Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

12.00 - Циркова вистава для дітей, Міський будинок культури

29 січня

10.00 - Відкриття меморіальної дошки визволителю міста від нацистських загарбників - почесному громадянину міста Сміли В.І. Москальцю, Фасад міської дитячої бібліотеки

10.30 - Мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави, Міський парк культури та відпочинку

11.00 - Виставка дитячого малюнка "Сміла непереможна", Молодіжна акція "Польовий конверт", Фойє Міського будинку культури

11.30 - Урочистості з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з міста, Міський будинок культури, мала зала  

13.00 - Святковий  концерт до дня визволення м. Сміла від нацистських окупантів, Будинок культури  ім. Т. Шевченка
14.00 - Година пам’яті «Вони загинули за Україну» до Дня пам’яті Героїв Крут, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

30 січня

13.00 - Літературній вечір «Чуття великої любові» - до 85-річчя до дня народження Василя Симоненка, Бібліотека філія №4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ