Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

12.02.2019 | 15:20

12 лютого у сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч  представників міської громади з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Вельбівцем. У зустрічі взяли участь голова районної ради Володимир Грошев, частина депутатів міської ради, керівники прокуратури області та міста.

Секретар міської ради Віктор Федоренко, секретар районної ради Володимир Грошев, представник Правого сектору Євген Саража закликали присутных до конструктивної розмови, так як зустріч розпочалася із словесної перепалки та шквалу образ з боку жителя міста Іллі Слободяника на адресу голови облдержадміністрації.

Мешканці чотирнадцятиповерхового будинку підняли питання щодо нарахованих  платежів за опалення: біля 98 грн за квадратний метр замість встановленого по тарифу - 56,22 грн. Присутні підняли питання щодо правомірності стягнення плати за місця загального користування, якщо в деяких будинках ця послуга не надається, нарахування без врахування пільг інвалідам війни.

Роз’яснення надав директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Тесленко. Голова облдержадміністрації зажадав від керівника комунального підприємства відповіді на питання щодо причин збільшення нарахувань удвічі за надані послуги з теплопостачання.   

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко вказав на недоліки у роботі керівника комунального підприємства та некомпетентні дії у питаннях роботи з балансоутримувачами внутрішньо будинкових лічильників та нарахувань за надані послуги. Заступник міського голови Олександр Риджанич проінформував про прийняте рішення щодо оплати по тарифу 56,22 грн за квадратний метр, якщо у платіжках зазначена сума по лічильникам є більшим встановленого тарифу.

Олександр Вельбівець дав доручення секретареві міської ради Віктору Федоренку провести сьогодні засідання виконавчого комітету з прийняттям відповідного рішення щодо проведення перерахунку платежів та донести платіжки з новими нарахуваннями до споживачів до 17 лютого.

У питанні нарахування субсидій та пільг присутніх проінформував начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв.

Олександр Вельбівець також затронув питання медичного обслуговування, а саме забезпечення пільговими ліками. Начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко зазначив про недостатнє фінансування у придбанні інсуліну, дефіциту по заробітній платі, заборгованості в оплаті за проведені профогляди з 2015 року. Микола Стуженко зазначив, що у питанні реалізації програми «Доступні ліки» проблем немає. Секретар ради зазначив про збільшення фінансування первинної медичної ланки до 50% та перегляд міського бюджету в подальшому.    

Голова облдержадміністрації підняв питання якості води у місті та отримав повну інформацію з різних проблем КП «ВодГео» від представника підприємства Валерія Трегубова. Він також озвучив об’єми піднятої води та втрати у зв’язку із крадіжками води, заходи щодо заміни енергоємкого обладнання та поданих проектів до фонду регіонального розвитку.

У питанні ремонту доріг Олександр Вельбівець озвучив питання щодо надання місту Смілі  у 2018 році 24 млн. грн  на ремонт вулиці Трипільської за рахунок інших міст і районів області. Депутат Володимир Примак затронув проблемне питання проїзду через місто багатотонних вантажних автомобілів, які руйнують вже відремонтовані дороги.  

На завершення зустрічі депутат міської ради В’ячеслав Перемей підняв питання до представників прокуратури щодо дотримання законодавства з виконання рішення суду у поновленні на посадах керівництва міста.

Голова облдержадміністрації, підводячи підсумки зустрічі, проінформував про майбутній адміністративний устрій області, закликав до згуртування міської влади та смілян навколо вирішення всіх питань розвитку громади.       

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

16 вересня

13.00 - Літературні  пазли «І огник, ним засвічений не згас»  до 250 річчя  від дня народження І.П.Котляревського, Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

18 вересня

13.00 - Усний журнал «Алла Горська – художниця -дисидентка» до 90-річчя з дня народження,  Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

19 вересня

14.00 - Бібліотечні посиденьки «Ювілей Школи вічливості», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

20 вересня

14.30 - Засідання клубу на тему «Голубко біла, ти лети у світ» до Міжнародного дня миру, Бібліотека філія №3

15.00 - "Довженків вересень у Смілі", Міський Будинок культури

16.00 - Майсер-клас "Голуб миру", Будинок дитячої та юнацької творчості

16.00 - Чемпіонат області з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних команд 2007-2008 р.н., Стадіон "Юність"

21 вересня

10.00 - Чемпіонат з повітряної акробатики, Міський будинок культури

12.00 – Гостинний двір, алея художників та майстрів біля клубу, Клуб М.Яблунівка

13.00 – Урочисте привітання та святковий концерт присвячений 180 річниці з Дня заснування мікрорайону Яблунівка, Клуб М.Яблунівка

22 вересня

10.00 - Чемпіонат з повітряної акробатики, Міський будинок культури

16.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ