16.09.2019 | 15:18

Платникам варто готуватися до сплати з 1 жовтня податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки, відкриті відповідно до вимог стандарту ІВАN. Також нагадуємо, що банки до 31 жовтня самостійно здійснюють зміну рахунків платників відповідно до вимог стандарту IBAN і повідомляють про це зокрема ДПС. Детально про це – у коментарі головного управління ДПС у Черкаській області.

Починаючи з 5 серпня оновлюються банківські рахунки

Нагадаємо, від 5 серпня, з набранням чинності Постановою Правління НБУ від 28.12.2018  №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», банки зобов’язані з 5 серпня до 31 жовтня 2019 року самостійно здійснювати зміну (не за ініціативою клієнта) діючих рахунків клієнтів відповідно до вимог стандарту IBAN із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку - не більше 14 символів (п.3) та повідомляти контролюючі органи про нові рахунки клієнтів - платників податків, відкриті з 5 серпня за стандартом IBAN; з 5 серпня до 31 жовтня про змінені рахунки платників за стандартом IBAN та про  закриття рахунків платників податків (п.4).

Оновлені електронні форми документів для повідомлень розміщено на офіційному вебпорталі ДПС у розділі «Електронна звітність»

З 1 жовтня діятимуть нові рахунки для сплати податків і зборів

Державна казначейська служба України на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснила заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IВАN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку - не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 1 жовтня 2019 року.

Платникам варто готуватися до правильної сплати з 1 жовтня податків, зборів, платежів – на бюджетні рахунки, відкриті відповідно до вимог стандарту ІВАN.

Реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів можна завантажити у розділі «Бюджетні рахунки»  порталу ДПС (tax.gov.ua), на субсайті територіальних органів ДПС у Черкаській області та переглянути у центрах обслуговування платників.

Реквізити рахунків розміщені і на порталі Державної казначейської служби України.

Автор: Admin

25 лютого

11.00 - Зустріч з дитячою письменницю Юлією Гончар до Міжнародного дня рідної мови, Центральна бібліотека для дітей

14.00 - Фінальні змагання з баскетболу, Заклад загальної середньої освіти № 11