Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

26.03.2019 | 16:12

Смілянський відділ поліції ГУ НП в Черкаській області з 1 квітня до 30 квітня проведе місячник добровільної здачі зброї. Він проводитиметься на території м. Сміла і Смілянського районудля попередження фактів незаконного зберігання та розповсюдження зброї і вибухівки, спецзасобів, їх використання у злочинних цілях і не за призначенням.

Громадяни, які мають у незаконному володінні мисливську гладкоствольну, нарізну, холодну чи газову зброю, мають можливість у цей період часу зареєструвати її у передбаченому законом порядку. Для цього необхідно звернутися до відділу дозвільної системи Смілянського ВП. Згідно частини 3 статті 263 ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою та другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади, зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Національна поліція попереджає, про дотримання законодавства щодо використання, перевезення та передачі зброї, та відповідальність за їх порушення. Згідно ст. 263 Кримінального кодексу України « Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, або вибуховими речовинами» – передбачено кримінальну відповідальність. Частина перша даної статті – носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових приписів, вибухових речовин без передбаченого законом дозволу – передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Частина 2 – носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, кастетів чи іншої зброї без передбаченого законом дозволу карається штрафом, або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі до трьох років. За вчинення правопорушення за ст. 190 КУпАП «Порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам, або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї», та ст. 191 КУпАП «Порушення правил зберігання, носіння, або перевезення зброї чи боєприпасів», на правопорушника накладається штраф, та вилучається зброя. У разі виявлення вищевказаних фактів особи будуть притягнуті до відповідальності, згідно чинного законодавства.

При добровільній здачі зброї та боєприпасів працівнику, який відповідає за їх зберігання, або черговому по ОВС громадянами подається заява про добровільно здану чи знайдену зброю, боєприпаси. За довідками звертатися в дозвільну систему Смілянського ВП, м. Сміла, вул. Перемоги, 13 тел. 0987617925, 0939245447.

18 червня

10.00 Віртуальна мандрівка:  «Не лише Джекі Чан і дракони»  (2019 – рік Китаю в Україні)

Центральна дитяча бібліотека;

11.00 Вікторина «Відкрий для себе Черкащину»

Центральна дитяча бібліотека;

19 червня

Радіосюжет « Збережемо пам’ять про Подвиг»

Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої;

21  червня

18.00 - Випускний вечір - гімназія ім. В. Т. Сенатора

20.00 - Випускний вечір  ЗОШ №3 – колегіум

22 червня

10.00 – Мітинг  з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Міський парк культури і відпочинку;

17.30 - Випускний вечір ЗОШ №10, «Прощавай,  рідна  школа !»

Будинок культури  ім. Т.Г. Шевченка;

23 червня

18.00 – Випускний вечір навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

24 червня

Радіосюжт « Енергетика слова С.Носаня

Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої;

25 червня

Літературна він’єтка + Радіо- нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Олена Пчілка: грані таланту» до  170 р. від дня народження

Бібліотека філія №3;

27 червня

14.00 - Випускний вечір Смілянського промислово-економічний коледжу ЧДТУ

14.00 – Урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції

Міський будинок культури (мала зала);

14.00 - Випускний вечір Смілянського промислово-економічний коледжу ЧДТУ

16.00 – Випускний вечір Смілянського коледжу харчових технологій

29 червня

16.00 - фестиваль «СМІЛА МОЛОДЬ-FEST»

Міський парк культури і відпочинку.