Закрити
22.03.2021 | 09:01

Представники міської влади на чолі з міським головою Сергієм Ананком привітали дружній колектив СКП «Комунальник» з нагоди професійного свята Дня працівника житлово- комунального господарства і побутового обслуговування.

«Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, але ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти зусиль для їх стабільного функціонування. Дякуємо Вам, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!» - у вітальному слові зазначив міський голова.

У ході урочистостей працівники комунального підприємства отримали привітання від заступника міського голови Богдана Дубовського, директора підприємства Максима Глущенка, голови профспілок комунальних підприємств міста Людмили Хоменко, начальника виробничого - технічного відділу, голови профспілок СКП «Комунальник» Любові Здорик.

Працівників нагороджено Грамотами, Подяками та грошовими винагородами.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13