Закрити
01.03.2021 | 14:15

1 березня у малій залі Будинку рад за участю керівників дитячих навчальних закладів та закладів загальної середньої освіти відбулося представлення нового начальника управління освіти, молоді та спорту.

Розпочалася календарна весна, а весна – це зміни на краще. Саме в цей час року у більшості людей з'являється надія на щось велике, чисте і світле. В освітній галузі міста також настав час змін, а початок змін - це новий керівник. – зазначила заступник міського голови Тетяна Карло.

Міський голова Сергій Ананко представив нового начальника управління освіти, молоді та спорту Тетяну Трушкову, яка з 2012 року очолювала загальноосвітню школу |-||| ступенів №4. Побажав їй здоров’я, успіхів і вагомих результатів на освітянській ниві.

Тетяна Трушкова подякувала міському голові, заступникам, за довіру і підтримку та зауважила, що завжди прагнула щоб освіта рідного міста була на найвищому рівні. Приступаючи до нової посади, пообіцяла працювати чесно, відповідально та докладаючи максимум зусиль і старань.

«Кожен розуміє, що освіта України зазнає реформування. Ідеологіє реформи є концепція нової Української школи, впровадження нового державного стандарту базової середньої освіти. Школярі міста мають відчути позитивні зміни і насамперед отримати якісні знання. Для нового поштовху розвитку освіти міста всі мають об’єднатися. Тільки об’єднавшись і ставши єдиною, дружною командою можна забезпечити надання якісних освітніх послуг для молоді». – наголосила начальник управління освіти, молоді та спорту.

Присутніми обговорений ряд питань щодо покращення матеріально технічної бази, організації інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами, підготовки майбутньої мережі закладів на 2021-2021 рік, перспективи розвитку навчальних закладів та використання технологій дистанційного навчання.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13