ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

22.10.2020 | 08:23

Кабінет Міністрів погодив призначення на посаду заступниці голови Черкаської ОДА Ларису Кошову. Про це інформує у своєму телеграм-каналі очільник області Сергій Сергійчук.

– Переконаний, черкащани добре знають Ларису Миколаївну як кваліфікованого медика та ефективного менеджера, – відзначає він. – Рік вона очолювала одну із найважливіших сфер – медицину області. У складний період коронавірусної пандемії пані Лариса довела, що впорається із будь-якими викликами. Тому вітаю із призначенням, попереду маємо реалізувати багато планів, зокрема і в сфері охорони здоров’я Черкащини. Лариса Миколаївна куруватиме медичну, освітню галузі та сферу соціального захисту населення.

Ларисі Кошовій він побажав витримки, стресостійкості та висловив сподівання на командну роботу та результат.

11-00 Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Про підсумки голосування з виборів депутатів  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ  /Переглянути/

Про підсумки голосування з виборів депутатів  до ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  /Переглянути/

Фінансові звіти кадидатів на посаду міського голови/Завантажити/

Фінансові звіти політичних партій /Завантажити/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ /Завантажити файл/

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ/Завантажити файл/

ПОСТАНОВА м. Сміла 09 листопада 2020 року № 95 Про реєстрацію Ананка Сергія Васильовича міським головою м. Сміла  /Завантажити файл/

Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради  /Завантажити файл/

ПОСТАНОВА 13 листопада 2020 року №99 Про реєстрацію обраних депутатів до Смілянської міської ради /Завантажити файл/

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " С  Т  А  Т  У  Т У   територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16.    Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU