25.01.2021 | 15:26

Вихідні виявилися неспокійними для працівників аварійної бригади КП «Смілакомунтеплоенерго», яка ліквідувала наслідки пориву мережі біля районної лікарні. По цій мережі відбувається теплопостачання до будинків № 66, 72-а по вулиці Соборній, № 3, вулиці Софіївській № 21 та по вулиці Юрія Кондратюка.

Роботи також вистачило і для працівників КП «Комунальник», які протягом декількох днів розчищають прилеглу територію будинків від чагарників та стихійного сміттєзвалища.

Стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього природнього середовища. Окрім неестетичності, ці гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я, адже вони, на відміну від полігону, не є спеціально обладнаними, відтак продукти гниття і розпаду сміття потрапляють у ґрунт та воду.

Просимо усіх мешканців, керівників підприємств, установ та організацій повторно ознайомитись з Правилами благоустрою на території міста (https://smila-rada.gov.ua/sites/default/files/pravyla_blagoustroyu_mista_smila.docx), які затверджені рішенням Смілянської міської ради від 23.06.2011 № 10-11/VI та міри відповідальності за не дотримання цих Правил.

__.__.2022 о __.00 – __________.

субота-неділя 9:00 до 16.00

Блок радіо тясмін