Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

02.07.2018 | 11:32

Літо ми завжди чекаємо з нетерпінням та радістю. Адже знаємо, що нас чекає відпочинок, позитивні емоції, нові знайомства та враження. Для учнів школи №3-колегіуму літо розпочинається з літнього оздоровлення в таборі «Сонечко», в якому вже 11 років працює Літня школа «Ерудит» для дітей, які бажають розвивати свої здібності, прагнуть дізнатись щось нове та познайомитись з цікавими людьми. Традиційно в Літній школі  діяло 3 профільні загони: суспільно-гуманітарний,  природничо-математичний, спортивно-військовий, в яких відпочивало 40 учнів. Діти працювали над проектами: «Школа майбутнього», «Еколідер», брали участь у змаганнях, конкурсах та шоу, а також мали можливість поспілкуватися зі спортсменами, митцями, письменниками, побувати на їх майстер-класах.

Учасники Літньої школи побували на зустрічі з  Тетяною  Брукс – відомою письменницею, перекладачем, автором літературного проекту «Чернетка». Цікавою була розповідь про її життєвий та творчий шлях, адже більше 10 років вона прожила в США, в штаті Аляска, де і її творчість набула найбільшого розквіту. У дітей виникло багато  запитань,  при чому більшість діалогу відбувалась англійською мовою. Приємним сюрпризом були подаровані автором  книги та буклети з автографом та запрошення до участі у проекті «Чернетка».

Декілька днів у Літній школі були присвячені мистецтву, адже до нас завітали: майстер Петриківського розпису Людмила Тутик та керівник гуртка «Природа і фантазія» Людмила Бондар. Людмила Тутик познайомила учнів з  особливостями Петриківського розпису, продемонструвала власні роботи, а це: розписні дощечки, гаманці, сумки, скарбнички, скриньки. А найголовніше, діти самі змогли спробувати зображувати найпростіші елементи техніки за допомогою зубочисток, піпеток і навіть пальців. 

Людмила Бондар показала техніку створення робіт за допомогою круп. Діти створили прекрасні роботи у вигляді метеликів, улюблених тваринок, квітів. Тамара Зеленецька показала  майстер-клас по виготовленню саше (мішечків-оберегів). На кінець зустрічей кожен з  юних художників представив власний малюнок, а потім сфотографувалися всі разом.

Цікавими були зустрічі, присвячені спорту та здоровому способу життя, адже до нас завітали: олімпійський чемпіон Олександр Мотузенко та Тарас Шевченко  – засновник школи здоров’я та розвитку людини «Вибір»,  автор проекту «Слов’янські практики».

Мали можливість слухачі Літньої школи ближче познайомитись з  віртуальними лабораторіями Ейнштейн, за допомогою яких проводили  фізичні, хімічні та біологічні експерименти, а допомагали їм в цьому вчителі фізики Ольга Чуйко, хімії – Олена Хлівна, біології – Інна Галета.

Закінчилось літнє оздоровлення в школі №3-колегіумі, та літо ще попереду. Сподіваємось, що для наших учнів воно буде веселим, цікавим та принесе багато позитивних емоцій!

 

Олена Золотоверха,

заступник директора школи №3-колегіуму,

керівник Літньої школи

Реєстрація на сайті

Громадський бюджет

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ