18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Тож цього дня, за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту на центральній площі міста відбулася молодіжна вулична акція «Протидій Торгівлі Людьми» з залученням молодіжного громадського активу міста. Під час акції учасники отримали інформацію про те, що 17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми», розповсюджували  тематичну  друковану продукцію (брошури, буклети та плакати) серед жителів та гостей міста, залучали до акції перехожих.

По закінченню заходу студенти та учні обговорювали те, що торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини.

Відділ молоді  та спорту

управління освіти, молоді та спорту

21 вересня 14:30 засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

22 вересня 11:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування