20 квітня 2019 року у м.Сміла  відбулася молодіжна екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!». Це - наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально – екологічна  акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Метою акції є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Міську акцію організував  відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту міської ради, яка щорічно проводиться в квітні до Міжнародного дня Землі (22.04.2019) та стала вже   традиційною.  В акції активну участь взяли:  начальник відділу молоді та спорту Маслюк Н.С., головний спеціаліст відділу молоді та спорту Бреус Ю.В., директор міського парку Хандусь В.В, молодіжний громадський актив міста, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1, 2, 4, 6, 10, 13, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів № 3 - колегіум”, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т.Сенатора”, студенти Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ, Смілянського колежду харчових технологій НУХТ.  В цей день учасники акції прибирали нижню частину  парку, територію біля Обеліску Слави й Братської могили, садили молоді саджанці дерев.

Таким чином, долучившись до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!»,  активна молодь нашого міста зробила свій внесок у благоустрій Сміли.

У акції взяли участь більше 50 осіб.

Організатори вдячні всім, хто,  проявивши  високу громадянську позицію та екологічну свідомість, долучився до акції.

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія