13.04.2021 | 12:17

Між Смілою та Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» укладено Меморандум про співпрацю. Нещодавно його підписали виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та міський голова Сергій Ананко.

Його уклали для розвитку освітньої галузі Сміли, впровадження сучасних освітніх технологій у закладах освіти та модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти, повідомили у Смілянському управлінні освіти, молоді та спорту.

Напрямами співробітництва є запуск проєкту «Інноваційний прорив» із підключенням закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів, організація та реалізація спільних заходів (семінари, конференції, конкурси тощо), залучення освітян до національних та міжнародних проєктів, у тому числі грантових, організація заходів із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими Громадськими організаціями.

Пріоритетні напрямки співпраці у 2021 році – дошкілля, Нова Українська школа, інклюзивна освіта, предмети природничого-математичного циклу та STEM-освіта.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).