11.03.2021 | 16:43

У рамках підготовки до першого кола Першості та Кубку Черкаської області з футболу серед аматорських команд міська футбольна команда «Патріот» під керівництвом тренера Миколи Манюшкіна проводить навчально-тренувальні збори.

За сприянням відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту збори будуть проходити протягом десяти днів на базі СК «Локомотив» та стадіону «Юність». У програмі навчально-тренувальних зборів передбачені теоретичні та практичні заняття з кросу, виконання вправ з бігу з прискоренням на різні дистанції, робота з м`ячами в групах.

Під час проведення зборів також відбудеться гра першого туру турніру пам`яті В. Першина проти ФК «Олімп» (м. Кам`янка) на базі стадіону «Зоря» села Білозір`я.

Автор: svit_politika81

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу