20.04.2021 | 11:35

Для служби у справах дітей стало гарною традицією у квітні проводити міський етап обласного конкурсу «Світ дитячої фантазії» серед вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

У конкурсі взяли участь колективна робота дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Будакових Вікторії Володимирівни та Вячеслава Вікторовича та індивідуальні роботи Клименка Мирослава, Клименка Даниїла, Роботи Дениса, Роботи Павла, дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Зіменкових Марії Іванівни та Віктора Олександровича.

Свої малюнки надали для участі у конкурсі Ткачук Карина, яка виховується в прийомній сім'ї Стригун Наталії Василівни та Котесов Давід, вихованець прийомної сім'ї Гриценко Таіси Василівни.

Всі діти, які взяли участь у конкурсі, будуть відзначені заохочувальними подарунками. Дві найкращі роботи будуть направлені до служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації для участі в обласному конкурсі «Світ дитячої фантазії».

Служба у справах дітей

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).