29.04.2021 | 16:06

Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області вже вкотре звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру (ДЗК). Адже реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує належний захист державою суб’єктів права власності й господарювання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Насамперед, це стосується земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди), які не мають кадастрового номера, а, отже, відомості про них не внесені до ДЗК і не відображаються на Публічній кадастровій карті.

Якщо ж відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.

Тож, у разі наявності державних актів на право власності на землю власникам потрібно звернутися до розробників документації із землеустрою, тобто юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та відповідають за якість робіт із землеустрою. Розробник документації від імені замовника вносить відомості до ДЗК.

До сфери управління Держгеокадастру належать підприємства ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» і Черкаська регіональна філія «Центр ДЗК», які розробляють землевпорядну документацію.

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сторінці Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua).

Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК пропонуємо звернутися до Міськрайонного управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за телефоном 04733-24167.

7 травня

10-00 Позачергова сесія міської ради

Уроки пам`яті у навчальних закладах міста

12-00 Година шани «Шляхами болю й перемоги», Центральна дитяча бібліотека

Мітинги-реквієми та покладання квітів на братських могилах та біля пам`ятників загиблим воїнам:

11-00  у мікрорайоні Гречківка

12-00  у мікрорайоні Мала Яблунівка

13-00 біля пам`ятного знаку підпільникам та військовополоненим у мікрорайоні залізничної станції ім. Т.Шевченка

7-14 травня

Тимчасова виставка «Пройшла війна стежками долі», Міський краєзнавчий музей

9 травня

10-00  Мітинг та покладання квітів біля Меморіалу Слави, Міський парк культури та відпочинку

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU