Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

20.08.2018 | 16:41

23 серпня 2018 року

Майдан Слави

9-00 Урочисте внесення 100-метрового полотнища Державного Прапору України, підняття Державного Прапору на площі перед Будинком Рад

10-30 Молодіжна акція «Я – українець, і цим пишаюсь!»

Привокзальна площа станції ім. Т.Шевченка

11-00 Урочистостий мітинг та покладання квітів до пам`ятника Т. Шевченку

 

24 серпня 2018 року

Центр туризму та краєзнавства

     9.00 Відкритий турнір з шахів серед дітей та учнівської молоді (24-25 серпня)

Стадіон «Авангард»

10.00 Відкритий турнір міста  з футболу серед дитячих команд «Кубок Явора» (24- 25 серпня)

Ресторан «Маяк»

           10.00  Відкритий  турнір міста з шахів серед ветеранів  (24 - 26 серпня)

Майдан Слави

15.30 Молитва за Україну за участі священнослужителів, громади та представників влади міста (біля Пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО)

16.00 Святкова хода у вишиванках творчих колективів, представників громадськості та влади (від центрального фонтану до міського парку культури та відпочинку)

Міський парк культури та відпочинку

             14.00  Свято дитинства «Ми діти твої, Україно»

             15.30   Містечко майстрів

             16.00  Презентація страв національної кухні від торгівельних закладів міста

16.30 Фестиваль української пісні та презентація національного одягу від  давніх часів до сучасності (танцювальний майданчик)

 

26 серпня

Стадіон «Авангард»

17-00 Першість області з футболу, зустріч команд ФК «Сміла» - «Урожай»   Корсунь-Шевченківський

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

6 грудня

13.00 - Свято, присвячене 80-річчю закладу загальної середньої освіти № 2, приміщення школи 

13.00 - Сторітеллінг "Незламні духом" до Дня Збройних Сил України та 45-річчя з дня народження оперного співака - Героя АТО В.Сліпака, Юнацький сектор ЦМБ ім. О. Журливої

13.00 - Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, Будинок рад, сесійна зала

Зустріч з учасниками АТО до Дня Збройних Сил України, Міський краєзнавчий музей

7 грудня

13.00 - Концерт до 5-ї річниці створення колективу "Яблуневий цвіт", Клуб М. Яблунівки

Всеукраїнськмй турнір з Шиайкемпо, відкритий Кубок Черкаської області з годзю-рю карате «КУБОК МОНАРХА» та відкрита першість м.Сміли «Перша сходинка»

9 грудня

11.00 - Правовий лабіринт: «Що маємо знати про свої права і обов’язки» до Дня  захисту прав людини, Центральна дитяча бібліотека

11.30 - Інтелектуальний боулінг «Правові знання без шпаргалки», Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

10 грудня

10.00 - Правовий ключик: «Книги читаємо — права вивчаємо» до Дня захисту прав людини, Центральна дитяча бібліотека

11.30 - Гра «Абетка правової мудрості», Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

13.30 - Година превентивного виховання «Правові орієнтири для кожної дитини», Бібліотека філія №2

14.00 - Тренінг «Гендерна рівність та протидія торгівлі людьми», Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

14.00 - Тренінг "Протидія насильству в сім'ї", Центральна міська бібліотека ім. О. Журливої

14.00 - Фінал міських змагань з волейболу, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

14.30 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

15.00 - Брейн-ринг "Право у моєму житті", Будинок дитячої та юнацької творчості

16.00 - Психологічний тренінг «Як спілкуватись, проявляти емоції і діяти заради спільної мети», Будинок дитячої та юнацької творчості

11 грудня

16.00 - Засідання Громадської ради, Будинок рад, мала зала

12 грудня

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

11.00 - Літературно – музична вітальня / Засідання клубу «Новорічне диво», Бібліотека філія №1

12.30 - Година пам’яті «І збережем навіки їх сліди…», Бібліотека філія № 3

13.00 - Зустріч з письменниками Смілянщини з нагоди 125-річчя від дня народження Тодося Осьмачки, Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

13 грудня

10.00 – Учбово-практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія № 5

13.00 - Учбово практичні заняття « Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія № 5

14.00 - Покладання квітів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Міський парк культури

14.30 - Урок корисних порад «Про справжніх лицарів і леді», Спеціалізована БФ для дітей  ім.Т.Шевченка

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ