17.04.2018 | 08:38

Навчально-виховний комплекс «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» запрошує на навчання:

• у 1-і класи – де діти матимуть можливість цікаво, нестандартно, згідно з новою програмою навчатися у рамках Всеукраїнського проекту «На крилах успіху»
  • у 2-4 класи – де на дітей чекає різноманітне, радісне, насичене подіями шкільне життя
  • у 5-7 проліцейні класи – де в учнів буде можливість обрати навчання відповідно до їхніх здібностей і обдарувань
  • у 8-10 ліцейні класи – де є можливість обрати напрямок навчання:
  • суспільно-гуманітарний (історія України, правознавство, українська мова та література)
  • філологічний (українська мова та література, англійська та німецька мови)
  • природничо-математичний (математика, хімія, біологія, англійська мова)
  • у 10 біолого-хімічний клас з довузівською підготовкою для вступу в Національний університет харчових технологій (м. Київ)

«ЛІДЕР» ВІДКРИТИЙ ДО СПІЛКУВАННЯ:

• Мала академія наук – це ШАНС відкрити у собі таланти пошуковця та дослідника,  МОЖЛИВІСТЬ зробити перші кроки у велику науку.
  • Робота в міжнародних та національних проектах – це ШАНС живого спілкування з носіями мови,  МОЖЛИВІСТЬ у рамках проектів  побувати у країнах Європи, поспілкуватися з ровесниками та розкрити в собі нові здібності.
  • Літня наукова школа – це ШАНС не втратити дорогоцінний час: і відпочити, і пізнати щось нове, долучитися до STREAM-освіти. Це МОЖЛИВІСТЬ провести незабутні два тижні тренінгів і досліджень в інформаційно-просвітницькому  центрі «Екологічна варта» або стати учасником  різнопрофільної Зеленої школи в українських Карпатах.
  • Літня мовна школа – це ШАНС покращити свої знання з іноземної мови, МОЖЛИВІСТЬ поспілкуватися з носієм мови та незабутньо провести час у літньому таборі.
  • Євроклуб «Ми – разом!» – це ШАНС долучитися до європейської спільноти, МОЖЛИВІСТЬ спілкуватися з однолітками з різних країн світу, пізнавати культуру та звичаї інших народів, урізноманітнити свої будні яскравими подіями.

ЗНАЙ:  «ЛІДЕР» – ЦЕ ШКОЛА, ОБЕРНЕНА ВІКНАМИ ДО СОНЦЯ!

ПАМ’ЯТАЙ: МАЙБУТНЄ ЗА ЛІЦЕЯМИ! ЦЕ ТВІЙ ШАНС І ТВОЇ МОЖЛИВОСТІ!

ЗРОБИ СВІЙ КРОК У ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ!

Громадський бюджет