08.04.2021 | 11:53

На засіданні регіональної комісії з ТЕБ та НС сьогодні ухвалили рішення про перелік протиепідемічних заходів у Черкаській області, спричинених СОVID-19.

Зокрема, члени комісії рекомендують виконавчим комітетам Черкас, Умані, Сміли, Канева, Звенигородській, Черкаській та Уманській районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам сільських та міських територіальних громад області впроваджувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. А саме:

– заборони проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури, у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах;

– заборони діяльності розважальних закладів (ТРЦ, нічних клубів, дискотек, дитячих ігрових кімнат);

– заборони діяльності закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) після 23-00, окрім тих, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

– заборони проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщенні не менше 10 м2 на одну особу;

– заборони здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій ніж 50 % від кількості місць для сидіння;

– переведення закладів освіти на дистанційну форму навчання, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

Черкаський обласний лабораторний центр зобов’язується збільшити кількість тестувань, а також забезпечити постійний моніторинг кількості виявлених нових випадків СОVID-19.

Органам місцевого самоврядування, керівникам установ, підприємств, організацій, рекомендувати суб’єктам господарювання, незалежно від форми власності, максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.

Органам місцевого самоврядування забезпечити організацію та участь представників у спільних з Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області перевірках дотримання карантинних вимог на відповідних адміністративних територіях.

Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області та Управлінню патрульної поліції в Черкаській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів громадським транспортом.

Нагадаємо, на засіданні державної комісії з ТЕБ та НС, яка відбулася 7 квітня, вирішили посилити протиепідемічні заходи на території Черкаської області, але залишити її у «помаранчевій» зоні.

Пресслужба ОДА

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).