20.11.2018 | 15:07

Нещодавно для старшокласників Смілянщини в рамках Акції «Випускник» стартував профорієнтаційний КВЕСТ «Моя професія».

«Такий захід є одним із ефективних засобів формування в учнів відповідального ставлення до планування професійної кар’єри за рахунок розширення знань про світ професійної праці, інформування про розмаїття професій і основні правила вибору професії», - зазначила директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

На сьогоднішній день вже відбулося три етапи КВЕСТу для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл № 6, № 10 та  навчально-виховного комплексу» Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» міста Сміли, якими охоплено 68 учасників. Діти виконували завдання, збираючи інформацію та знайомлячись з професіями, затребуваними на залізниці; опрацьовували інформацію про навчальні заклади, що навчають цим професіям; навчились визначати сферу діяльності, яка підходить молодій людині.

До четвертого етапу активно долучилось  18 учнів загальноосвітньої школи № 10, вивчаючи залізничні професії «зсередини» на професіографічній екскурсії. Працівники залізничної станції ім. Т.Г.Шевченка розповіли про професії: регулювальника швидкості руху вагонів, складача поїздів, монтера колії, електромонтера контактної мережі, диспетчера, чергового по станції та запросили молодь в майбутньому працювати на залізниці.

Вже зараз 68 учнів стали озброєними інформацією та знаннями, які в майбутньому допоможуть випускникам зробити правильний професійний вибір та працевлаштуватися на підприємствах рідного міста.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Громадський бюджет