18.10.2019 | 09:06

У Черкаській ОДА відбулася зустріч із представниками компанії APTIV, які планують створити підприємства по випуску автомобільних комплектуючих.

Aptiv PLC (раніше відома, як Delphi Automotive PLC) – міжнародна компанія, яка спеціалізується на виготовленні електричних систем для автомобілів, автомобільної електроніки, систем безпеки та інших автомобільних комплектуючих. Aptiv PLC співпрацює з більш ніж 45 країнами світу та має 16 тисяч співробітників. Зокрема, компанія є партнером таких знаних автомобільних марок як Volkswagen, BMW, Renaut, Fiat, Porshe, Audi.

У місті Черкаси компанія АPTIV планує взяти в оренду приміщення ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» та створити підприємство по випуску автомобільних комплектуючих на близько 2000 робочих місць. До нового року мають мету створити перші 200 робочих місць та почати виробництво. Про це розповів Луіс Фігьюредо, директор з розвитку виробництва в Європі, Центральній Азії та Африці компанії APTIV.

Це не перший візит інвесторів на Черкащину, під час попередніх поїздок представники компанії ознайомилися із локаціями потенційного виробництва. А також відвідали навчальні заклади, які готові забезпечити підготовку кадрів, та Центр зайнятості. Адже фахівці – це невід’ємна складова виробництва.

Днями був підписаний меморандум про співпрацю із Черкаським державним технологічним університетом. Аби випускники залишалися працювати на батьківщині, а студенти проходили практику на високотехнологічному підприємстві.

Черкащина – відкрита для інвестицій. Переконаний, що зі зміною влади в державі, відносини з інвесторами вийдуть на якісно новий рівень. Зі свого боку надаватимемо максимальну підтримку реалізації інвестиційних проектів. Сподіваюся, що ця зустріч стане продовженням започаткованої вже раніше співпраці. До нового року, планують інвестори, виробництво стартує, а 200 черкащан отримають роботу, – говорить голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко.

Подібне виробництво вже є у Вінниці, там створили 800 робочих місць, та Івано-Франківську, де працює 400 осіб, а до кінця року розширять потужності до 1500 робочих місць.

23 листопада

10.00 - Мітинг-реквієм до До пам'яті жертв Голодоморів, Пам'ятний знак жертвам Голодоморів та політичних репресій, кладовище "Орел"

10.00 - Обласний спортивно-масовий захід серед школярів "Gool Games", Заклад загальної  середньої освіти № 11

13.30 - Культурно-просвітницький захід "Голодомор: пам'ятаємо, щоб жити" у рамках проекту "Сміла Incognita", Міський будинок культури, мала зала